Uurrooster AMV en Samenzang

2017-2018

Kinderen:

Heist-op-den-Berg

Annemie De Smedt:

Lagere 1

 

Lagere 2

 

Lagere 3

 

Lagere 4

 

woensdag

 

woensdag

 

woensdag

 

woensdag

 

13.30-14.30

14.30-15.00 SZ

15.00-16.00

16:00-16:30 SZ

17.00-18.00

18.00-18.30 SZ

18.30-19.30

 

zaterdag

 

zaterdag

 

zaterdag

 

zaterdag

 

09.30-10.30

 

10.30-11.30

 

11.30-12.30

 

12.30-13.30

13.30-14.00 SZ

 

Suzy Op de Beeck en Joke Cromheecke

Lagere 1

 

Lagere 2

 

Lagere 3

 

Lagere 4

 

 

dinsdag

dinsdag

 

dinsdag

 

dinsdag

 

 

17:00-18:00

16:00-17:00

 

16:00-17:00

17:00-17:30

18:00-19:00

19:00-19:30 SZ

 

donderdag

donderdag

donderdag

 

donderdag

 

donderdag

 

 

17:00-17:30 SZ

17:30-18:30

16:00-17:00

17:00-17:30

16:00-17:00

 

18:30-19:30

 

 

Joke Cromheecke

Suzy Op de Beeck

Suzy Op de Beeck

Suzy Op de Beeck

Joke Cromheecke

Joke Cromheecke

Suzy Op de Beeck

Suzy Op de Beeck

 

     

Heist Goor

Suzy Op de Beeck

Lagere 1

 

Lagere 2

 

Lagere 3

 

Lagere 4

 

woensdag

 

woensdag

 

woensdag

 

woensdag

 

13.00-14.00

14.00-14.30 SZ

14.30-15.30

15.30-16.00

16.00-17.00

17.00-17.30

17.30-18.30

18.30-19.00

zaterdag

 

zaterdag

 

zaterdag

 

zaterdag

 

08.30-09.30

 

09.30-10.30

 

10.30-11.30

 

11.30-12.30

 

 

Schriek

Joke Cromheecke

Lagere 1

 

Lagere 2

 

Lagere 3

 

Lagere 4

 

maandag

 

maandag

 

maandag

 

maandag

 

16.00-17.00

17.00-17.30 SZ

17.30-18.30

 

18.30-19.30

 

19.30-20.30

 

woensdag

 

woensdag

 

woensdag

 

woensdag

 

13.00-14.00

 

14.00-15.00

15.00-15.30 SZ

15.30-16.30

16.30-17.00 SZ

17.00-18.00

18.00-18.30 SZ

 

Itegem(gemeentelijk lokaal naast sportzaal)

Barbara Buchowiec

Lagere 2

 

Lagere 3

 

Lagere 4

 

woensdag

 

dinsdag

 

dinsdag

 

17.00-18.00

 

17.30-18:30

18:30-19:00 SZ

18.30-19:00 SZ

19:00-20:00

vrijdag 

 

woensdag

 

woensdag

 

17:30-18:30

18:30-19:00 SZ

18:00-19:00

 

19:00-20:00

 

                

Wiekevorst

Liesbet Janssens en Barbara Buchowiec

Lagere 1

 

Lagere 2

 

Lagere 3

 

Lagere 4

 

dinsdag

 

dinsdag

 

dinsdag

 

dinsdag

 

16.00-17.00

17:00-17:30 SZ

16:00-17:00

17:00-17:30 SZ

17:30-18:30

18:30-19:00 SZ

18:30-19:00 SZ

19:00-20:00

vrijdag

 

vrijdag

 

vrijdag

 

vrijdag

 

16.00-17.00

 

16:00-17:00

 

17:00-18:00

 

18:00-19:00

 

Barbara Buchowiec

Liesbet Janssens

Liesbet Janssens

Liesbet Janssens

Liesbet Janssens

Liesbet Janssens

Liesbet Janssens

Liesbet Janssens

 

 

 


Putte                 

Liesbet Janssens

Lagere 1

 

Lagere 2

 

Lagere 3

 

Lagere 4

 

woensdag

 

woensdag

 

woensdag

 

woensdag

 

13.00-14.00

 

14.00-15.00

15.00-15.30 SZ

15.30-16.30

16.30-17.00 SZ

17.00-18.00

 

zaterdag

 

zaterdag

 

zaterdag

 

zaterdag

 

08.30-9.30 

9.30-10.00 SZ

10.00-11.00

 

11.00-12.00

 

12.00-13.00

13.00.13.30 SZ

 

Volwassenen

Heist-op-den-Berg Centrum

Lagere 1

 

Lagere 2

 

Lagere 3

 

 

 

dinsdag

 

donderdag

 

maandag

 

woensdag

 

19.30-21:30

21:30-22:00 SZ

19.30-21:30

21:30-22.00 SZ

19:15-21:15

21:15-21:45 SZ

19:30-21:30

21:30-22:00 SZ

Suzy Op de Beeck

 

Suzy Op de Beeck

 

Barbara Buchowiec

 

Liesbet Janssens