Uurrooster Dans

 

Eerste Graad (eerste en tweede leerjaar)

Heist-op-den-Berg

1.1 dansinitiatie vrijdag 16.00 - 17.00 uur Tineke Vandenhoudt
1.2 dansinitiatie woensdag 16.45 - 17.45 uur Tineke Vandenhoudt

 

Putte

1.1 dansinitiatie maandag 16.00 - 17.00 uur ...
1.2 dansinitiatie vrijdag 16.00 - 17.00 uur ...

 

 

 

 

 

Tweede graad (vanaf derde leerjaar)

DANSLAB 2u/week

Heist-op-den-Berg

 

2.1 A

 

maandag

woensdag

16.15 - 17.15 uur

17.45 - 18.45 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.1 B

 

woensdag

vrijdag

12.30 - 13.30 uur

17.00 - 18.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.2 A

2.2 A+B

maandag

vrijdag

17.15 - 18.15 uur

18.00 - 19.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.2 B

2.2 A+B

woensdag

vrijdag

14.30 - 15.30 uur

18.00 - 19.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.3 A

2.3 A+B

maandag

vrijdag

18.15 - 19.15 uur

19.00 - 20.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.3 B

2.3 A+B

woensdag

vrijdag

15.30 - 16.30 uur

19.00 - 20.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.4

 

maandag

woensdag

19.15 - 20.15 uur

13.30 - 14.30 uur

creatieve ontwikkeling

klassieke danstechniek

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

 

Putte

2.1

 

maandag

vrijdag

17.00 - 18.00 uur

17.00 - 18.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

...

...

2.2

 

maandag

vrijdag

18.00 - 19.00 uur

18.00 - 19.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

...

...

2.3 + 2.4

 

maandag

vrijdag

19.00 - 20.00 uur

19.00 - 20.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

...

...

 

Derde Graad

Optie klassieke dans. 2,5 u/week

3.1

 

dinsdag

donderdag

18.00 - 19.00 uur

17.00 - 18.30 uur

danslab

techniek/creatief/pointes

Sylvie Huysman

Elly Degeest

3.2

 

woensdag

donderdag

13.00 - 14.00 uur

18.30 - 20.00 uur

danslab

techniek/creatief/pointes

Sylvie Huysman

Elly Degeest

3.3

 

dinsdag

donderdag

17.00 - 18.00 uur

18.30 - 20.00 uur

danslab

techniek/creatief/pointes

Sylvie Huysman

Elly Degeest

 

Optie hedendaagse dans 2,5 u/week

3.1

 

maandag

donderdag

17.00 - 18.00 uur

17.00 - 18.30 uur

danslab

techniek/basis

Sylvie Huysman

Sylvie Huysman

3.2

 

maandag

dinsdag

18.00 - 19.00 uur

17.00 - 18.30 uur

techniek/creatief

vloerwerk/contact/impro/anatomie

Sylvie Huysman

...

3.3

 

maandag

dinsdag

19.00 - 20.00 uur

18.30 - 20.00 uur

techniek/creatief

vloerwerk/contact/impro/anatomie

Sylvie Huysman

...

Volwassenen

Hedendaagse Dans

dinsdag 21.00 - 22.00 uur hedendaags/klassiek gevorderd

...

woensdag 18.45 - 20.15 uur hedendaagse dans basis ...

 

Vierde Graad

Optie klassieke dans 3u/week

4.1

 

 

maandag

dinsdag

donderdag

20.30 - 21.30 uur

19.00 - 20.00 uur

20.00 - 21.00 uur

Müllertechniek

danslab klassiek

techniek/creatief/pointes

...

Sylvie Huysman

Elly Degeest

4.2

 

 

maandag

dinsdag

donderdag

20.30 - 21.30 uur

20.00 - 21.00 uur

20.00 - 21.00 uur

Müllertechniek

danslab klassiek

techniek/creatief/pointes

...

Sylvie Huysman

Elly Degeest

4.3

 

 

dinsdag

donderdag

vrijdag

20.00 - 21.00 uur

21.00 - 22.00 uur

20.30 - 22.00 uur

danslab klassiek

techniek/creatief/pointes

Müllertechniek

Sylvie Huysman

Elly Degeest

...

 

Optie hedendaagse dans 3u/week

4.1

 

 

 

dinsdag

woensdag

 

donderdag

20.00 - 21.00 uur

14.00 - 15.00  of 

15.00 - 16.00 uur

18.30 - 19.30 uur

vloerwerk/contact/impro

creatief/leren abstraheren

 

hedendaagse dans techniek

...

Sylvie Huysman

 

Sylvie Huysman

4.2

 

 

 

maandag

dinsdag

woensdag

 

20.00 - 21.00 uur

21.00 - 22.00 uur

15.00 - 16.00 of

16.00 - 17.00  uur

hedendaagse dans techniek

vloerwerk/contact/impro

creatief/leren abstraheren

 

Sylvie Huysman

...

Sylvie Huysman

 

4.3

 

 

maandag

dinsdag

woensdag

21.00 - 22.00 uur

21.00 - 22.00 uur

17.45 - 18.45 uur

hedendaagse dans techniek

vloerwerk/contact/impro

creatief/leren abstraheren

Sylvie Huysman

...

Sylvie Huysman

 

Volwassenen

Klassieke dans

dinsdag 21.00 - 22.00 uur Danslab hedendaags/klassiek ...
donderdag 21.00 - 22.00 uur Danslab klassiek ..
vrijdag 20.30 - 22.00 uur Danslab klassiek/Müllertechniek