Uurrooster Dans

INFO LESSEN DANS Heist-op-den-Berg
De inschrijvingen gebeuren vooraf op het secretariaat.
 
De lessen starten vanaf maandag 10 september 2018.
De eerste dagen van september wel even langskomen om danskledij te passen en te bestellen in de academie van Heist–op-den-Berg.
Dit kan bij de leerkracht van jouw klas op één van onderstaande lesdagen.
 
Tweedehands pakjes tijdig binnenbrengen in een zakje met naam, email én prijs erop.
 
Maandag 3 september / in balletzaal / 16u00 – 20u00
Woensdag 5 september / in balletzaal / 12u30 – 18u30
Vrijdag 7 september / in balletzaal / 16u00 – 20u00
 
Maandag 3 september / in zaal 07 / 16u00 – 21u00
Dinsdag 4 september / in zaal 07 / 16u00 – 21u00
Woensdag 5 september / in zaal 07 / 12u30 – 18u30
Donderdag 6 september / in zaal 07 / 17u – 19u30
 
Eileen Van Os
Dinsdag 4 september / in zaal 07 / 16u00 – 21u00
 
Elly Degeest elly@ellgurd.be
Donderdag 6 september / in balletzaal / 16u00 – 21u00
 
Rosane Fonteyne
Maandag 3 september / balletzaal / 16u00 – 20u00 in Putte
Vrijdag 7 september / balletzaal / 16u00 – 20u00 in Putte
Vrijdag 7 september / balletzaal / 20u30 – 21u30 in Heist o/d Berg
 

Eerste Graad (eerste en tweede leerjaar)

Heist-op-den-Berg

1.1 dansinitiatie vrijdag 16.00 - 17.00 uur Tineke Vandenhoudt
1.2 dansinitiatie woensdag 16.45 - 17.45 uur Tineke Vandenhoudt

 

Putte

1.1 dansinitiatie maandag 16.00 - 17.00 uur ...
1.2 dansinitiatie vrijdag 16.00 - 17.00 uur ...

 

 

 

 

 

Tweede graad (vanaf derde leerjaar)

DANSLAB 2u/week

Heist-op-den-Berg

 

2.1 A

 

maandag

woensdag

16.15 - 17.15 uur

17.45 - 18.45 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.1 B

 

woensdag

vrijdag

12.30 - 13.30 uur

17.00 - 18.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.2 A

2.2 A+B

maandag

vrijdag

17.15 - 18.15 uur

18.00 - 19.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.2 B

2.2 A+B

woensdag

vrijdag

14.30 - 15.30 uur

18.00 - 19.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.3 A

2.3 A+B

maandag

vrijdag

18.15 - 19.15 uur

19.00 - 20.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.3 B

2.3 A+B

woensdag

vrijdag

15.30 - 16.30 uur

19.00 - 20.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

2.4

 

maandag

woensdag

19.15 - 20.15 uur

13.30 - 14.30 uur

creatieve ontwikkeling

klassieke danstechniek

Tineke Vandenhoudt

Tineke Vandenhoudt

 

Putte

2.1

 

maandag

vrijdag

17.00 - 18.00 uur

17.00 - 18.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

...

...

2.2

 

maandag

vrijdag

18.00 - 19.00 uur

18.00 - 19.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

...

...

2.3 + 2.4

 

maandag

vrijdag

19.00 - 20.00 uur

19.00 - 20.00 uur

klassieke danstechniek

creatieve ontwikkeling

...

...

 

Derde Graad

Optie klassieke dans. 2,5 u/week

3.1

 

dinsdag

donderdag

18.00 - 19.00 uur

17.00 - 18.30 uur

danslab

techniek/creatief/pointes

Sylvie Huysman

Elly Degeest

3.2

 

woensdag

donderdag

13.00 - 14.00 uur

18.30 - 20.00 uur

danslab

techniek/creatief/pointes

Sylvie Huysman

Elly Degeest

3.3

 

dinsdag

donderdag

17.00 - 18.00 uur

18.30 - 20.00 uur

danslab

techniek/creatief/pointes

Sylvie Huysman

Elly Degeest

 

Optie hedendaagse dans 2,5 u/week

3.1

 

maandag

donderdag

17.00 - 18.00 uur

17.00 - 18.30 uur

danslab

techniek/basis

Sylvie Huysman

Sylvie Huysman

3.2

 

maandag

dinsdag

18.00 - 19.00 uur

17.00 - 18.30 uur

techniek/creatief

vloerwerk/contact/impro/anatomie

Sylvie Huysman

...

3.3

 

maandag

dinsdag

19.00 - 20.00 uur

18.30 - 20.00 uur

techniek/creatief

vloerwerk/contact/impro/anatomie

Sylvie Huysman

...

Volwassenen

Hedendaagse Dans

dinsdag 21.00 - 22.00 uur hedendaags/klassiek gevorderd

...

woensdag 18.45 - 20.15 uur hedendaagse dans basis ...

 

Vierde Graad

Optie klassieke dans 3u/week

4.1

 

 

maandag

dinsdag

donderdag

20.30 - 21.30 uur

19.00 - 20.00 uur

20.00 - 21.00 uur

Müllertechniek

danslab klassiek

techniek/creatief/pointes

...

Sylvie Huysman

Elly Degeest

4.2

 

 

maandag

dinsdag

donderdag

20.30 - 21.30 uur

20.00 - 21.00 uur

20.00 - 21.00 uur

Müllertechniek

danslab klassiek

techniek/creatief/pointes

...

Sylvie Huysman

Elly Degeest

4.3

 

 

dinsdag

donderdag

vrijdag

20.00 - 21.00 uur

21.00 - 22.00 uur

20.30 - 22.00 uur

danslab klassiek

techniek/creatief/pointes

Müllertechniek

Sylvie Huysman

Elly Degeest

...

 

Optie hedendaagse dans 3u/week

4.1

 

 

 

dinsdag

woensdag

 

donderdag

20.00 - 21.00 uur

14.00 - 15.00  of 

15.00 - 16.00 uur

18.30 - 19.30 uur

vloerwerk/contact/impro

creatief/leren abstraheren

 

hedendaagse dans techniek

...

Sylvie Huysman

 

Sylvie Huysman

4.2

 

 

 

maandag

dinsdag

woensdag

 

20.00 - 21.00 uur

21.00 - 22.00 uur

15.00 - 16.00 of

16.00 - 17.00  uur

hedendaagse dans techniek

vloerwerk/contact/impro

creatief/leren abstraheren

 

Sylvie Huysman

...

Sylvie Huysman

 

4.3

 

 

maandag

dinsdag

woensdag

21.00 - 22.00 uur

21.00 - 22.00 uur

17.45 - 18.45 uur

hedendaagse dans techniek

vloerwerk/contact/impro

creatief/leren abstraheren

Sylvie Huysman

...

Sylvie Huysman

 

Volwassenen

Klassieke dans

dinsdag 21.00 - 22.00 uur Danslab hedendaags/klassiek ...
donderdag 21.00 - 22.00 uur Danslab klassiek ..
vrijdag 20.30 - 22.00 uur Danslab klassiek/Müllertechniek